הרפתקה עם נערות ליווי

הרפתקה עם נערות ליווי

תמיד הייתי האישה ההרפתקנית הזו בכל מה שקשור למין וכמעט לכל דבר אחר, אבל סקס אנאלי הפחיד אותי ונראה אסור במקצת. הכרתי כל כך הרבה אנשים שעשו את זה קודם, אבל משום מה נשארתי בתולה אנאלית עד שפגשתי את האדם הנכון לסמוך עליו וידעתי שעלי לנסות להיות באחת מאותן דירות דיסקרטיות .

החבר שלי ואני היינו בערב אחד לשתות כמה משקאות והוא אמר לי שיש לו הפתעה בשבילי. עזבנו את הבר והוא לקח אותי לחוף הים. כשהסתובבנו על החוף, הדברים התחילו להתחמם כשנגענו ונשקנו עמוק אחד לשני בכל מקום! הוא לקח אותי ביד והוביל אותי למגדלור הישן והיפה הזה שראינו פעמים רבות במהלך ביקורינו כאן. הוא הביט בי ושאל אם אני רוצה להיכנס. הייתי להוט לחקור את כולו ואת המגדלור, אבל פחד שנתפס. הוא אמר שזה חלק מהריגוש והוא רצה להראות לי את הריגוש של לנסות דברים חדשים כמו נערות ליווי.

טיפסנו פנימה דרך חלון פתוח והלכנו למעלה. הנוף היה יפה כשעמדנו נשען על המסילה. ידיו הושיטו אותי מאחור והחלו לעסות את ציציי כשהוא מתנשק ומוצץ על צווארי. נשענתי אליו חזרה והרגשתי את הלחץ של הזין שלו על התחת שלי אז התחלתי לטחון את התחת עליו והוא התחיל לגנוח. (למעשה, זה היה יותר נהמה.) בנקודה זו הוא לחש לי באוזן, "אתה רוצה לחוות את הריגוש של משהו חדש?" ידעתי שאני מוכן. כל כך רציתי להרגיש את הזין הפועם החם שלו שבי … כולי. רציתי לתת לו את התחת שלי. אמרתי לו שיזיין אותי!

הוא רכן אותי קדימה מעל המסילה. כל מה שיכולתי לראות היה האוקיאנוס שמתחתינו כשהוא מרים את חצאית השמלה שלי וקרע את התחתונים. הוא היה כל כך רעב לזה. הוא המתין כל כך הרבה זמן. הרגשתי את אצבעותיו נכנסות עמוק לתוך הכוס הרטובה שלי והוא שואב אותי מקבל את האצבעות כל כך שמנת. הוא הוציא את אצבעותיו והחל לעסות לי את התחת. היה כל כך חם! בהתחלה נמתחתי כי פחדתי, אבל אז הרגשתי שהאצבעות שלו גולשות ישר פנימה. "אוי אלוהים!" אני צרחתי. זו הייתה התחושה הכי אינטנסיבית אי פעם. הוא החליק את אצבעותיו אל תוך התחת שלי כל כך עמוק. הוא שלף את האצבעות החוצה והרגשתי שראש הזין שלו נוגע אלי. עכשיו, ממש פחדתי אבל יחד עם זאת השתגעתי בשבילו. הוא תפס את ירכיי וצלל עמוק לתוכי. צרחתי כמו שמעולם לא עשיתי אותו כשהוא שאב אותי על המעקה. הזין שלו הרגיש ענק! לא היה כאב רק תענוג כשהוא דפק לי את התחת כמו נערות ליווי אילת. הוא שאב אותי כל כך חזק עד שהרגשתי שהוא מתח ומתוח ואמרתי לו שאני רוצה שימלא לי את התחת בגמר שלו. רק לשמוע אותי אומר שזה גרם לו לקרוע את העומס עמוק לתוך התחת שלי ובאתי איתו. זה היה אינטנסיבי יותר מכל מה שאי פעם חוויתי.

אנחנו עדיין ביחד ומין אנאלי הפך לחלק קבוע מחיי המין שלנו. זה אחד הדברים הכי אירוטיים שאנחנו עושים כי אנחנו תמיד זוכרים את הפעם הראשונה ואת הכוח לחיות בשביל הריגוש.