נערות ליווי – סטוץ חד פעמי בהוואי

נערות ליווי – סטוץ חד פעמי בהוואי

מבין כל הזיכרונות המתוקים ביותר שחוויתי היו גם נערות ליווי בהוואי, נסעתי לרגל פגישת עסקים והציעו לי בילוי עם נערות ליווי, אני תמיד לוקח איתי מישהי מהארץ אבל ככה נתקלתי במישהו שלא הכרתי חדשה ודי זרמתי, האופי של הנשים שלא ממדינת ישראל היה מדהים, הן היו סקסיות, כנועות ועשו כל מה שביקשת מהן מבלי לשגע אותך יתר על המידה.

קבענו בבית המלון, ראיינתי אותה קצת ואז יצאנו לדרך, היה לנו יום שלם של פגישות בסופן היא עלתה לישון איתי בחדר. לישון? היא כבר חיכתה לי במיטה ערומה, שיער ערוותה שיגע אותי, היא לא גילחה אותי וזה גירה אותי יותר… היא פיסקה את  רגליה וכל מה שרציתי זה לדחוף את הלשון שלי לתוכה, לתוך כוס המדהים הזה שלה, המגרה ביותר שזימן אותי וגירה אותי בצורה שאין לתאר…

"אני רוצה שתרד לי" היא זורקת לי באנגלית ואני עושה את זה על אוטומט, אני מלקק אותה ולא עוברת שנייה והיא הופכת אותי על הגב, מלקקת אותי, מתנוך האוזן ועד לצוואר, משם יורדת, מנשקת את הפטמות שלי מגרה אותי רצח… אני דוחף את הראש שלה למטה, היא מוצצת לי את הזין כאילו היא מוצצת סוכריה.

אין לתאר את השלמות שלה, את הרצון שלה לענג אותך, אתה פשוט מרגיש על גג העולם ואי אפשר לתאר את זה יותר טוב מזה. היא מוצצת לי כמה פעמים אבל אז אני תופס את מותני האהבה שלה, היא יושבת עליי ומתחילה לדהור עליי כמו משוגעת… מזיינת אותי בכל הכוח, עולה ויורדת, אני עוד שנייה משפריץ לתוכה את הזרע שלי..

אני מרגיש איך היד שלה מתפלשת לביצים שלי תוך כדי שהיא מזיינת אותי, נוגעת לי בביצים וזה עוד יותר מטריף אותי כאילו נדמה שהפה שלה נמצא גם הוא מלקק לי את הביצים בהנאה.

אני גומר כמו מטורף…. משפריץ את כל הזרע שלי לתוכה… נשאר שם כמה דק' ואז קם ומתקלח ואז כשאני יוצא.. היא כבר לא שם.. אישה כלבבי! אחת מאותן סופר נערות ליווי.